УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Загальна ситуація на дорогах державного значення Вінниччини станом на 08:00 годину 12 січня

Загальна ситуація на дорогах державного значення Вінниччини станом на 08:00 годину 12 січня

Для розчистки та обробки покриття протиожеледними матеріалами з ночі до ранку 12 січня було задіяно:

- 100 одиниць техніки, 92 з яких перебували на чергуванні;

- 134 працівників дорожніх організацій, 123 з яких перебували на чергуванні.

- 611 т піщано-соляної суміші;

Проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечено.

 

12 січня на 09:00 годину по області температура повітря становила від -11 до -13°, вітер 18 км/год, вологість 89 %, тиск 1029 гПа.

 

На час погіршення погодних умов дорожнє господарство області перебуває у режимі цілодобового чергування. Проводяться роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами. У першу чергу техніка виїжджає на дороги з найбільшою завантаженістю. Це міжнародні, національні та регіональні дороги, далі - територіального значення.

 

За прогнозами синоптиків мінусова температура протримається ще впродовж двох діб, а також очікуються опади у вигляді снігу та мокрого снігу. Такі складні погодні умови можуть призвести до виникнення ожеледиці на дорогах.

 

 

Водії, завжди враховуйте погодні умови при плануванні поїздок та раціонально оцінюйте обстановку на дорозі! Просимо вас бути уважними та обережними за кермом при погіршенні погодних умов! Обирайте безпечну швидкість руху, тримайте дистанцію з іншими транспортними засобами. Не допускайте різкого гальмування та ризикованих маневрів, знижуйте швидкість перед населеними пунктами та пішохідними переходами. Гальмівний шлях на промерзлому та мокрому покритті є тривалішим. Автомобілі мають бути перевзуті у зимову гуму. Водіям вантажівок з собою обов'язково слід мати ланцюги проти ковзання, вони стануть у нагоді на ділянках з крутим підйомом та спуском.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах загального користування державного значення та надання інформації про стан проїзду Служба автодоріг у Вінницькій області має цілодобову гарячу лінію:

(0432) 67-01-92 - зі стаціонарного;

067-552-62-27 - з мобільного.