УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Виїзна нарада керівників дорожніх організацій області відбулась у м. Бар

Виїзна нарада керівників дорожніх організацій області відбулась у м. Бар

Ігор Явдощак, заступник начальника Служби автомобільних доріг області та Ігор Шаповал, директор ДП «Вінницький облавтодор» провели виробничу нараду із керівниками районних підрозділів. На порядку денному постало багато питань, що потребують вирішення. Головними до розгляду стали: стан автомобільних доріг області та недостача кадрів середньої ланки. Тому, місце проведення було обране не випадково. Проходила нарада у Барському коледжі транспорту та будівництва, де навчають майбутніх дорожників. Директор коледжу, Йосип Кібітлевський, радо прийняв дорожній колектив та провів екскурсію навчальним закладом, розповідаючи про здобутки і досягнення коледжу. Багато хто з керівників районних філій навчались у коледжі. Рідні кабінети залишились таким ж рідними, але зазнали значних змін. При вході до коледжу стоїть дві електричних заправки, одна з них розроблена студентами та викладачами коледжу. Пам’ятник «Запорожцю», Вказівник-Велетень, електронне табло, автомобіль на стінах коледжу – все це вражає з першого погляду. В холі макети агрегатів сучасних автомобілів, шахи та шашки виготовлені колективом коледжу, постійно діючі виставки технічної творчості. Навчальні майстерні, студентська СТО, автомобілі в аудиторіях, сучасна бібліотека, тренажерні та спортивні зали – все у вільному доступі для студентів закладу.

Після екскурсії розпочалась нарада, першим , із вітальним словом, виступив директор закладу, Йосип Кібітлевський.

Вперше, за всю історію коледжу проводимо такий формат зустрічі. Для мене важлива співпраця із Службою та Облавтодором, як із головними  роботодавцями. Ви на власні очі бачили нашу потужну матеріально-технічну базу. Ми випускаємо дорожників і з організації безпеки руху, і будівельників, і механіків, і логістів. Студенти в нас отримують не лише знання із профільних дисциплін, головне наше завдання виховати гідну людину. Сьогодні мені приємно, що керівники з районів завітали до нас, побачили начальний заклад. Сподіваюсь на плідну співпрацю як із організацією практики, так і з поповненням першокурсників, саме з дорожніх спеціальностей.

Наступним до слова був запрошений Ігор Явдощак, заступник начальника Служби з експлуатаційного утримання та ремонту доріг. Він зауважив, що вже минулого року уряд розпочав активну роботу в напрямку дорожнього господарства. Розпочато реформування галузі в цілому, прийнято закон про Дорожній фонд. На сьогодні завдання районних філій якісно, вчасно виконувати ремонтні роботи.

 – 2016 рік став переломним у нашій галузі. В поточному році ми маємо працювати ще краще, якісніше. Як ви знаєте, зима була дуже важка і вже виявлено 307 700м2 ямковості і це тільки на дорогах державного значення. Впевнений, що мінлива березнева погода додасть нам ще не одну тисячу квадратних метрів ям. Та ваше головне завдання направити усі зусилля на аварійну ліквідацію ямковості. Якісно виконувати ремонтні роботи аби забезпечити людям проїзд, - зауважив, Ігор Явдощак.

Після обговорення виробничих питань, завершив нараду Ігор Шаповал, директор ДП «Вінницький облавтодор» .

– Перше, хочу вам подякувати за злагоджену роботу в зимовий період. Наша область серед тих, хто найкраще впорався із зимовими примхами погоди. Такий ритм треба тримати та нарощувати і у ремонтних роботах. Вже запущено п’ять асфальтобетонних заводи. В першу чергу проводимо роботи на дорогах державного значення – ремонти, вирубка порослі, прибирання сміття, тощо.