УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Вперше на Вінниччині стартував науково-практичний семінар на тему «Кошторисне ціноутворення у дорожньому господарстві»

Вперше на Вінниччині стартував науково-практичний семінар на тему «Кошторисне ціноутворення у дорожньому господарстві»

17 травня розпочався перший день практикуму, організаторами якого виступили Державне агентство автомобільних доріг України та ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут ім.. М.П.Шульгіна». До вітального слова були запрошені заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та начальник Служби автомобільних доріг Ігор Корольчук. Під час навчання розглядатимуться актуальні питання визначення вартості проектних робіт, концептуальні засади вдосконалення системи кошторисного ціноутворення в будівництві, організаційні та методичні питання, алгоритми розрахунку. На Вінниччині подібна подія відбувається вперше.

«Радий вітати вас на Вінниччині на відкритті семінару по ціноутворенню в дорожньому господарстві. Сьогодні ми всі бачимо, що Уряд приділяє максимум зусиль аби відновити роботу дорожньої галузі країни. Прийнято закон про Дорожній фонд, продовжується реформування галузі, збільшується фінансування, – зазначив Ігор Корольчук під час промови. –  Але вважаю, що надважливе питання – це аби фінансування використовувалось доцільно, при проектуванні ділянок доріг для капітального, поточного ремонтів та штучних споруд. Протягом цих двох днів ви маєте чудову можливість обговорити цікаві питання та дізнатись про нові рішення, сучасні технології моніторингу цін та багато корисної та цікавої інформації. Бажаю вам плідної праці, позитивного настрою, гарного дня».

До участі в семінарі були запрошені фахівці, що займаються питаннями кошторисного ціноутворення в службах автомобільних доріг в областях, облавтодорах та їх філіях, підрядних, проектних та наукових організаціях. Близько сотні чоловік з усіх обласних центрів України взяли участь у навчанні, що триватиме протягом двох днів.