УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » В ході робочої поїздки Голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський оглянув об'єкти капітального ремонту на міжнародній трасі М-12

В ході робочої поїздки Голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський оглянув об'єкти капітального ремонту на міжнародній трасі М-12

На 2019 рік заплановано 2,3 млрд. грн. на ремонт автомобільної дороги міжнародного значення М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка».
"В поточному році продовжуємо працювати на головних міжнародних дорогах, - зауважив Ігор Корольчук, начальник Служби автомобільних доріг області.- Всього на ремонт доріг державного значення в поточному році заплановано 2,9 млрд.грн. Повністю завершено роботи на 11 ділянках трас М-12 та М-21 та ще на 6 об'єктах виконані роботи на 98%."
Тривають роботи з капітального ремонту Немирівської транспортної розв'язки.
Транспортну розв'язку побудовано в кінці 70-х років і з того часу її ремонт не проводився.
- Поширення проїзної частини шляхопроводу на 7 метрів.
- Ремонт опор та прогонової будови. Буде влаштовано додатково 10 опор
- Існуючі залізобетонні конструкції будуть відремонтовані за допомогою сучасних технологій та матеріалів
- Освітлення (153 опори)
- Нове транспортне огородження
- Нові дорожні знаки.
- Нове покриття на під'їздах

"На сьогоднішній день необхідною умовою ремонту доріг є якість, належний контроль за виконанням робіт. Та не менш важливим є створення дієвих механізмів, які дозволять нам забезпечити належний контроль за вантажними перевезеннями" - відзначив Владислав Скальський.

Нагадаємо, що автомобільна дорога М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» входить до проекту Go Highway, що поєднуватиме чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польським містом Гданськ на Балтійському морі. У Вінницькій області протяжність дороги складає 185,4 км. Інтенсивність руху від 11 до 14 тис. авто на добу. Впродовж 2017-2018рр відремонтовано понад 92 км.