УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019

В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019

Керівники Служб автомобільних доріг в областях доповіли про хід виконання робіт з капітальних та поточних середніх ремонтів.

На виконання поставлених Президентом та Урядом країни завдань сформовано пропозиції щодо стратегічних напрямків ремонтів та проєктування на 2020 та наступні роки з урахуванням виконаних робіт у минулі роки та дотриманням маршрутного принципу. Такі плани будуть узгоджені із зацікавленими міністерствами та організаціями.

Окрема увага була приділена штучним спорудам, особливо тим, що перебувають у незадовільному експлуатаційному стані.

У 2019 році у Вінницькій області основну увагу було сконцентровано на дорогах міжнародного значення М-12/Е50 на маршруті від Вінниці до Умані та М-21/Е583 на маршруті від Вінниці в напрямку Могилів-Подільського .У межах області у 2019 році триває реалізація проєкту GО Highway, у частині виконання ремонту автомобільної дороги М-12/Е50.

Капітальний ремонт виконується на 5 ділянках автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, загальною протяжністю 12,6 км.

Поточний середній ремонт завершено на 9 об’єктах автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, де відремонтовано 39,7 км. І ще на 5 об’єктах продовжуються роботи - 20,3 км (96% виконання).
Завершено ремонт на 4 ділянках автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський- відремонтовано 11,3 км.

Також продовжуються роботи на автомобільній дорозі Т-02-12 Вінниця – Шпиків – Комаргород. (5,9 км).

Станом на кінець жовтня у Вінницькій області відремонтовано 51 км. Загалом на цього року буде відремонтовано 92 км доріг державного значення та 4 мости.