УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Вінницькій області

» Прес-центр » новини » У Вінницькій області дорожники розпочали аварійний ремонт

У Вінницькій області дорожники розпочали аварійний ремонт

Причин виникнення деформацій є багато. Через брак фінансування впродовж минулих 10 -20 років порушено міжремонтні строки робіт по збереженню доріг; значне збільшення інтенсивності руху, перевантаження великовагового транспорту, зношеність покриття, вплив погодних умов – це сукупність чинників через які дороги знаходяться на 80 відсотків в поганому стані. Ще однією важливою причиною сьогоднішнього стану доріг, є відсутність чіткого плану дій впродовж років незалежності. Ремонти, що проводились були хаотичними та керувались лише принципом аварійності ділянки.

З 2017 року Укравтодором розроблену чітку стратегію ремонту доріг за маршрутним принципом та прийнято ряд важливих реформ для системного фінансування проектів. Для порівняння за 5 років з 2012 до 2017 року в області було відремонтовано поточним середнім ремонтом 56,1 км, а за період з 2017 по 2019 роки відновлено понад 220 км.

Так на дорогах, що не ремонтувались роками, після попереднього обстеження виявлено понад 400 тисяч м2 ямковості. Це дороги міжнародного, національного, регіонального та територіального значення.

На сьогоднішній день головним завданням є забезпечення проїзду. Для цього, на замовлення Служби доріг, виконується аварійний ремонт, найбільш зруйнованих ділянок. Щоденно в області працюють від 15 до 20 бригад. Станом на 11 лютого відремонтовано близько 4000 м2 покриття. В місцях, де необхідні більш потужні ремонти картами, наразі працюють із щебеневими сумішами, до настання сприятливих погодних умов. Коли середньодобова температура сягне позначки 5-10 градусів тепла, в області розпочнуться масштабні ремонти автошляхів.