УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Розпочато роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка»

Розпочато роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка»

Цей маршрут є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», що поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. У Вінницькій області протяжність автомобільної дороги М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», що входить до маршруту Go Highway, складає 185,4км. В поточному році планується відремонтувати 54 км в напрямку від м. Вінниця до кордону із Хмельницькою областю та в напрямку Черкаської області. У 2017 відремонтовано 32 км.

На ділянці автодороги М-12 протяжністю 2,5 км, (км 365 – 368), розпочату влаштування вирівнюючого шару. Проектом передбачено влаштування нижнього шару та верхнього шару ЩМА. Також на ділянці буде влаштовано освітлення.