УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Розпочато ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка

Розпочато ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка

Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 29 січня 2020 року № 36 пріоритетним об’єктом у Вінницькій області на 2020 рік визначено ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка.  На капітальний та поточний середній ремонт шести ділянок траси, сумарною протяжністю 25,6 км, та двох мостів заплановано 1 086 млн.грн. Комплекс робіт передбачає повністю відновити зруйновані ділянки, влаштувати укріплення основи методом регенерації, влаштувати верхні шари асфальтобетону, виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху, відновити узбіччя. В результаті отримаємо повністю відремонтовану дорогу в межах Вінницької області.

Автомобільна дорога міжнародного значення М-12 Стрий – Тренопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінниця)  км 333+338 – км 517+643 , є однією з пріорітетних транспортних артерій, яка поєднує область з заходу на схід. Траса входить до проекту Go Highway, що поєднуватиме польськи порти в Гданську із українськими в Одесі, Миколаєві та Херсоні.
Ділянка автодороги в межах Вінницької області має протяжність 184,3 км бере свій початок в населеному пункті Дяківці на кордоні із Хмельницькою областю, з’єднує 4 районні центри (Літинський, Вінницький, Немирівський, Гайсинський) і закінчується на кордоні з Черкаською областю.

1 березня 2020 року на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий – Тренопіль – Кропивницький – Знам’янка розпочато підготовчі роботи. На ділянках проводять вирубку порослі, земельні роботи, фрезерування покриття.