УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи на Вінниччині завершені на 98 відсотків

Ремонтні роботи на Вінниччині завершені на 98 відсотків

Сьогодні, 21 листопада, голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський ознайомився з ходом ремонтних робіт в області на дорогах загального користування державногозначення

Під час робочої поїздки голова ОДА оглянув об’єкти капітального ремонту на міжнародній трасі М – 12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», зокрема, такі як: шляхопровід на Немирівському шосе, ділянки за м. Гайсин.

Ознайомившись зі станом ремонтних робіт шляхопроводу на Немирівському шосе, Владислав Скальський зауважив: «На майданчику працює достатня кількість людей. Використовуються якісні матеріали, а застосовані підходи заслуговують на повагу. Це саме той випадок, коли я можу абсолютно щиро потиснути руку підряднику і сказати, що вони вміють працювати. Раніше у відновлення дорожньої інфраструктури не вкладалися кошти в таких обсягах. Я переконаний, що саме такий підхід є зразковим і повинен використовуватися по всій країні».

Під час зустрічі начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук розповів присутнім про основні заходи, проведені на об’єкті, зазначивши: «Мабуть, це найскладніший об’єкт у Вінницькій області в цьому році. Наразі проведення ремонтних робіт завершено на 98%. Залишилося встановити транспортне огородження, влаштувати трав’яний покрив, а також встановити декілька стовпів освітлення та ліхтарі. Загалом, усі роботи практично завершені, тож найближчим часом по цій дорозі курсуватиме транспорт»