УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Про стан доріг та плани ремонтів на 2017 рік розповів Ігор Корольчук, начальник Служби доріг області, під час прес-конференції

Про стан доріг та плани ремонтів на 2017 рік розповів Ігор Корольчук, начальник Служби доріг області, під час прес-конференції

Після зимового періоду на дорогах області виявлено 531 500 м2 ямковості. Станом на 20.04.2017 ліквідовано 143 896 м2. З них, на дорогах державного значення – 136 567 м2, на дорогах місцевого значення – 7 329 м2 . На даний час максимальна кількість працюючих бригад складає 46 власних та 4 залучених субпідрядом одиниць, 45 в середньому на день. З початку року працює 11 АБЗ, випущено гарячого а/б – 14 031 тонн. Виконуються роботи з організації безпеки дорожнього руху. Одним із пріоритетних напрямків робіт є прибирання сміття на узбіччях, смугах відводу, зупинках.

«Найбільше уражені ділянки доріг від Вінниці до Могилів-Подільського та від Гайсина до Немирова – зауважив Ігор Корольчук. – Це дороги міжнародного значення і сьогодні вони потребують поточного та капітального ремонтів. У 2017 році Вінницька область увійшла до переліку областей, що будуть отримувати кошти від перевиконання надходжень митних платежів. Вже розроблена проектна документація на 4 об’єкти ремонту та об’явлені торги на виконання робіт  по маршруту Вінниця – Могилів-Подільський протяжністю 17 км, вартістю 151 млн.грн. А також додатково розробляється документація на 3 об’єкта того ж напрямку протяжністю 7,3 км та вартістю 96 млн.грн. Згідно цієї програми плануємо освоїти в поточному році від 240 до 300 млн.грн.»

         Вже розпочато роботи з поточного середнього ремонту двох ділянок доріг, від с. Стрижавка до м.Калинівка, по автомобільній дорозі М-21 «Житомир – Могилів-Подільський». Залучаються до ремонту доріг загального користування і кошти міських, районних, селищних та сільських рад (як співфінансування на договірних засадах). З початку 2017 року надійшло коштів на загальну суму 1 441,2 тис.грн., в тому числі Бершадський, Гайсинський та Тиврівський райони. Також ведуться переговори з іншими районами області. Розпочаті роботи по Гайсинському району (Гранівська с/рада) силами підрядної організації ДП «Вінницький облавтодор».