УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Наше завдання - в цьому і наступному році відремонтувати якісно дороги по всій Україні, - Володимир Омелян

Наше завдання - в цьому і наступному році відремонтувати якісно дороги по всій Україні, - Володимир Омелян

Хід виконання ремонтних робіт  на ділянці автомобільної дороги М21 «Житомир-Могилів-Подільський» оглянули міністр інфраструктури України Володимир Омелян разом з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм та начальником Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігорем Корольчуком.

Автодорога міжнародного значення М-21 «Житомир – Могилів-Подільський», побудована в 1970-х роках, і входить до складу міжнародного транспортного коридору Е-583. Являється основним шляхом, що з’єднує Україну з Республікою Молдова. Протяжність в межах області 178,4км . Інтенсивність руху 10000‑12000 авто/добу.  У 2016 році проведено поточний середній ремонт трьох ділянок М-21 по с. Стрижавка, по с.Корделівка та по с. Жежелів. У квітні поточного року розпочався поточний середній ремонт ремонт трьох ділянок дороги, від смт. Стрижавка до м.Калинівка, сумарною протяжністю 9,4 км. За технологією поточного середнього ремонту на даних ділянках використовується метод регенерації, для підвищення несучої здатності полотна.

 За результатами огляду міністр оцінив будівництво позитивно. Загалом, Володимир Омелян зазначив, що капітальним та поточними ремонтами доріг займаються по всій країні та намагаються спільними зусиллями привести автошляхи до належного стану.

 «Наше завдання - в цьому і наступному році відремонтувати якісно дороги по всій Україні, зокрема, і на Вінниччині, і тоді переходити до концесійних проектів. Щоб у людей був вибір: чи вони їдуть гарною, але безкоштовною дорогою, чи вони їдуть автобаном європейського взірця, сплачуючи за проїзд», - зазначив Володимир Омелян.

В цілому на ремонт автомобільної дороги М21 «Житомир-Могилів-Подільський», протяжність якої по Вінницькій області сягає 185,4 км та траси М12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка», протяжність якої 178,4 км по області  заплановано 3,5 млдр. грн. витрат.

         «3,5 мільярди гривень, це приблизний розрахунок суми, яка нам потрібна для того, щоб відремонтувати дві дороги міжнародного значення, а саме  від Житомирської області до Могилів-Подільського і М12 - від Хмельницької області до кордону із Черкаською областю. На половину робіт у нас уже виготовлено проект і ми знаємо точну суму. Якщо все буде рухатися так, як заплановано Кабінетом Міністрів, то за два, максимум три роки, дві магістральні дороги будуть відремонтовані», - зазначив Ігор Корольчук.