УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » На об’єктах поточного середнього ремонту продовжуються роботи

На об’єктах поточного середнього ремонту продовжуються роботи

З червня поточного року, за рахунок коштів з перевиконання митних платежів, на трьох ділянках сумарною протяжністю 13км в напрямку від м. Вінниця до м. Могилів-Подільський в районі сіл Сьомаки, Кацмазів, Попівці розпочались роботи з поточного середнього ремонту.

Станом на серпень на ділянках в районі сіл Кацмазів та Попівці вже завершено влаштування асфальтобетонного покриття. Завершальний етап, влаштування бар’єрного огородження, нанесення горизонтальної розмітки, встановлення дорожніх знаків. На ділянці в районі села Сьомаки, протяжністю 5 км, завершено влаштування верхнього шару ЩМА основної проїзної частини. Наступний етап асфальтування заїздів, з’їздів, нанесення розмітки, встановлення дорожніх знаків.

Тривають роботи на автомобільній дорозі державного значення Т-02-04 «Південний обхід м. Вінниця». На ділянці, протяжністю 3,3 км, влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону. Продовжуються роботи по влаштуванню освітлення. На завершальному етапі буде влаштовано верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону середньою висотою 5см.

На об’їзній дорозі м. Вінниці з травня місяця проводяться роботи з поточного середнього ремонту. Об’єкт входить до автомобільної дороги М-12 “Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка” та має протяжність 8км. На ділянці продовжуються роботи з влаштування вирівнюю чого шару. За планом передбачено ще влаштування верхнього шару ЩМА, влаштування зупинкових смуг, освітлення.

Продовжуються роботи на автомобільній дорозі Т-02-05 «Куна – Кунка» По всій  протяжності ділянки, 8,4 км, влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону. Наразі дорожники працюють над влаштуванням верхнього шару дрібнозернистого асфальтобетону (Тип А, марка 1).