УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » На дорогах області продовжуються роботи з аварійного ремонту

На дорогах області продовжуються роботи з аварійного ремонту

Щоденно на автошляхах Вінниччини проводиться аварійний ремонт холодним асфальтобетоном для забезпечення безпечного проїзду. За минулий тиждень шляховиками ліквідовано 3630 м2 ямковості на дорогах державного значення.

Нагадаємо, що за попереднім обстеженням в області виявлено 178 200 м2 ямковості. Погодні умови дозволили працювати практично з початку року. На автошляхах з початку 2020 року ліквідовано 5 800 м2 деформацій.

Ліквідація ямковості за низьких температур, відрізняється від аналогічних робіт, які виконуються у теплу пору року і проводяться спеціальними холодними бітумо – мінеральними сумішами. Суміш безпосередньо за декілька годин до укладання витримують при температурі не нижче + 10 Со . Перед самим укладанням суміші здійснюється очищення, висушування та нагрівання вибоїни.
Ущільнення суміші проводиться ручним віброкотком або вібротрамбовкою при невеликих вибоїнах, а великі за розміром площі гладковальцевим котком.
Треба зауважити, що ліквідація ямковості холодними бітумо – мінеральними сумішами є тимчасовим заходом, який проводиться для забезпечення безперебійного та безпечного руху транспортних засобів на автодорогах.

Шановні водії, будьте уважні та обережні! Будь ласка, знижуйте швидкість в місцях проведення аварійних робіт.