УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » На ділянках доріг Вінниччини влаштовують освітлення

На ділянках доріг Вінниччини влаштовують освітлення

2017 рік в дорожній галузі Вінницької області відзначився не лише масштабними роботами з поточного середнього ремонту автошляхів. Велика увага приділяється і безпеці руху на дорогах, і важливою її складовою є влаштування освітлення. На восьми об’єктах в поточному році буде влаштовано освітлення.

Наразі вже завершено роботи на двох ділянках автомобільної дороги М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» в районі села Якушенці та на під’їзді до міста зі сторони Немирова. На цій же дорозі встановлюють світлові опори ще на трьох ділянках – в с. Ксаверівка, с. Краснопілка та на «великій» об’їзній. На останній, роботи проводяться за рахунок співфінансування із міською радою м. Вінниця.

На автомобільній дорозі М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» світло буде на двох ділянках, в районі с. Жежелів та в районі Медмістечка. Також продовжується встановлення світлових опор за рахунок співфінансування із міською радою на автомобільній дорозі Т-02-04 «Південний обхід м. Вінниця».  

В наступному році подібна практика має продовжуватись. Наразі Служба автомобільних доріг розробляє проект щодо підключення до міської мережі електропостачання, щоб в разі несправності лінії, одразу бачити на якій ділянці, та швидко усунути несправність.