УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Вінницькій області

» Прес-центр » новини » На автомобільній дорозі М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» тривають ремонтні роботи

На автомобільній дорозі М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» тривають ремонтні роботи

Ігор Корольчук, начальник Служби автомобільних доріг області, доповідав про хід ремонтних робіт на ділянці автомобільної дороги М-21 «Житомир – Могилів-Подільський», голові обласної державної адміністрації Валерію Коровію, міському голові м. Вінниця Сергію Моргунову та народному депутату України Андрію Тетеруку

«Ми знаходимось на ділянці автомобільної дороги міжнародного значення М-21 «Житомир – Могилів-Подільський». В поточному році заплановано поточний ремонт трьох ділянок сумарною протяжність 9,4 км. Від смт.Стрижавка до м.Калинівка. Дорожній одяг на цій ділянці потребує максимального укріплення несучої здатності, тому використовуємо метод регенерації. Це органо-мінеральна суміш з відфрезерованого матеріалу приготованого методом холодного ресайклінгу на місці, з додаванням щебенево-піщаної суміші та в’яжучих матеріалів, бітумна емульсія та цемент. Укріплюючий шар має висоту 18см, поверх нього укладається вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону – 10см та шар щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20) висотою 5см. Також місцями передбачено влаштування зупинкової смуги. На сьогодні на ремонт цих ділянок необхідно 206 млн.грн., а виділено 151 млн., - зазначив Ігор Корольчук. – Розроблена проектна документація на 4 об’єкти ремонту, що будуть виконуватись за рахунок коштів перевиконання надходжень митних платежів. Об’явлені торги на виконання робіт  по маршруту Вінниця – Могилів-Подільський протяжністю 17 км, вартістю 150 млн.грн. А також додатково розробляється документація на 3 об’єкта того ж напрямку протяжністю 7,3 км та вартістю 96 млн.грн. Планується освоїти в поточному році від 240 до 300 млн.грн.»

Керівник області, Валерій Коровій відмітив, що завдяки роботі Уряду, Вінниччина змогла розпочати ремонти доріг ще в квітні. – Це є підтвердженням того, що є  усі передумови для реалізації запланованих робіт. Також є реальні  напрацювання стосовно співфінансування з міського бюджету, аби наступним кроком було ремонт об’їзної дороги, яка увійшла до меж міста Вінниця», - підкреслив Валерій Коровій. – Якщо подивитись на загальний дорожний фонд, то у Вінницькій області дороги кращі ніж в інших областях. Але разом з тим, Вінниччина має 9,5 тис. кілометрів загальнодержавних доріг, з яких 7 тис. доріг -  місцевого значення, плюс -  25 тисяч кілометрів комунальних доріг, що в межах населених пунктів. Тож працювати є над чим».