УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Хід виконання ремонтних робіт на магістральних дорогах перевірили начальник Служби доріг та заступник голови ОДА

Хід виконання ремонтних робіт на магістральних дорогах перевірили начальник Служби доріг та заступник голови ОДА

13 червня,  заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник та начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук оглянули хід виконання ремонтних робіт  на ділянках автомобільних доріг М-21 «Житомир-Могилів-Подільський» та М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамянка». За результатами огляду Василь Броварник оцінив будівництво позитивно.

«Ми бачимо, що ремонтні роботи виконуються якісно та належним чином із використанням сучасних технологій. Важливим є той факт, що для проведення ремонтних робіт на ділянці автодороги М-21 залучено кошти від перевиконання митних надходжень, а це суттєва стаття фінансування», – зазначив Василь Броварник.

Роботи з поточного середнього ремонту на трьох ділянках автомобільної дороги М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» (від смт. Стрижавка до м.Калинівка) сумарною протяжністю 9,4км, розпочались на початку квітня. Станом на 14 червня поточного року на даних ділянках, для укріплення несучої здатності полотна, використано метод регенерації. Регенераційний шар (18см) – це суміш відфрезерованого асфальтобетону із додаванням цементу та в’яжучих матеріалів. Вирівнюючий шар асфальтобетону (10см) влаштовано на усій протяжності ділянок. Наразі тривають роботи з влаштування верхнього шару ЩМА20.

В ході інспекції начальник Служби доріг області, Ігор Корольчук, особливу увагу приділив якості виконання робіт.

«В поточному році Служба розпочала роботи з поточного середнього ремонту вже на семи об’єктах. Три з них вже на завершальній стадії. Таких об’ємів робіт в області не бачили роками. Темпи швидкі, адже вчасно проведені тендерні процедури, тому на червень вже маємо великі об’єми поточного середнього ремонту. Але головне не швидкість, а якість виконання», - зазначив Ігор Корольчук

На даний час на всіх ділянках автодоріг, де проводять ремонтні роботи, діє обмеження руху по окремих смугах, організовано потік транспорту по смузі зустрічного руху, знижено швидкісний режим. Усі зміни у дорожньому русі на ділянках проведення робіт позначено відповідними технічними засобами організації безпеки дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг, просить вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликає усіх учасників дорожнього руху дотримуватись правил та швидкісного режиму, особливо в місцях де працює дорожня техніка.