УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо відсутності ремонтних робіт на «об’їзній Гайсина» не відповідає дійсності

Інформація щодо відсутності ремонтних робіт на «об’їзній Гайсина» не відповідає дійсності

З метою недопущення подальшого розповсюдження не правдивої інформації та уникнення дезінформації суспільства через засоби масової інформації заявляємо, що повідомлення та заяви окремих осіб щодо відсутності ремонтних робіт на дорозі, так званій «об’їзній Гайсина» повністю не відповідають дійсності, а лише спрямовані на підвищення соціальної напруги серед місцевих жителів.
Так звана «об’їзна дорога» навколо міста Гайсин складається з декількох ділянок різних доріг. В напрямку з м. Вінниця до м. Умань по автомобільній дорозі Т-02-05 «Куна – Кунка», далі через с. Мар’янівка та автомобільну дорогу Р-33 «Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – (М-16)».
Постановою КМУ №384 від 08.06.2016 прийнято рішення про проведення ремонтних робіт найбільшої частини «об’їзної Гайсина» автомобільної дороги Т-02-05 «Куна – Кунка», протяжністю 8,4 км. Згідно постанови держава фінансує 45 млн. грн., за умови співфінансування (не менше 10%) із місцевими радами, тому за рішенням Гайсинської райдержадміністрації було виділено 4,5 млн. грн. У 2016 році ремонтні роботи було розпочато та враховуючи не сприятливі погодні умови, які впливали на якість дорожнього покриття, в листопаді минулого року роботу було призупинено. Цього року, згідно постанови КМУ № 303 від 29.03.2017 – роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі Т-02-05 «Куна – Кунка» продовжилися і повністю завершено влаштування вирівнюю чого шару асфальтобетону по всій протяжності дороги, що дає змогу розпочати наступний завершуючий етап робіт – це покриття верхнього шару щебенево-мастичного асфальтобетону.
На сьогоднішній день продовжуються ремонтні роботи на іншій частині «об’їзної Гайсина» - автомобільній дорозі Р-33, що проходить через село Мар’янівка. Минулого року роботи на цій ділянці дороги також, було розпочато, що дало змогу ліквідувати 1583м2 ямковості та виконати 6 457 м2 вирівнювання профелю на суму 2,2 млн.грн. Цього року роботи продовжено за рахунок коштів виділених Укравтодором на експлуатаційне утримання. Передбачається укладення шару асфальтобетону середньою висотою 5 см, а також буде влаштовано бордюри та тротуар на дорозі протяжність 1,2 км.
Крім того, передбачаються ремонтні роботи на ділянці дороги по селу Куна, яка складає 1,8 км, де буде влаштовано асфальтобетонне покриття.