УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

» Прес-центр » події » Шановні журналісти!

Шановні журналісти!

2 лютого 2017 року  о 12 годині 30 хвилин відбудеться прес-конференція Артема Гриненка, керівник ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» (дочірні підприємства та філії компанії: облавтодори, райавтодори, деу, дед) на Калинівській ДЕД. На прес-конференції будуть присутні Ігор Корольчук, начальник Служби доріг, та Ігор Шаповал, директор ДП "Вінницький облавтодор".

В рамках робочого візиту на Вінниччину, Артем Гриненко перевірить стан виконання робіт з зимово-експлуатаційного утримання доріг, стан зимової техніки та залишок протиожеледних матеріалів. Більше того, Компанія розглядає Вінниччину, як одну з областей для участі у пілотному проекті реформування галузі.

Запрошуємо представників ЗМІ на прес-конференцію щодо стану дорожніх підприємств на Вінничині.

Дата та час проведення: 2 лютого 2017 року, 12:30.

Місце проведення: Калинівська ДЕД, що розташований за адресою: м. Калинівка вул. Шмідта, 100

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 10:00 2 лютого 2017 року за телефоном: +38 (063) 537-88-37 (Ніка Чернега).

 

Довідкова інформація:

Засновником ПАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” є держава в особі Укравтодору.

Одним із головних завдань державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» є виконання робіт з будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг. Компанія здійснює ремонтно-будівельні роботи на дорогах загального користування державного і місцевого значення довжиною у 170 тис. км., а також забезпечує їх зимове утримання.

До складу акціонерної компанії входять 33 дочірніх підприємства, що діють у всіх областях України і які мають понад 400 філій (райавтодори, ДЕУ, ДЕД).

7 грудня 2016 року, на засіданні Уряду було прийнято спільне з Міністерством Інфраструктури та Укравтодором рішення про відміну статусу ліквідації Компанії «Автомобільні дороги України».

З 1 січня компанія «Автомобільні дороги України» піднімає зарплату дорожникам майже в 2 рази. Це стосується оплати робіт працівникам Облавтодорів. Тепер в середньому вона становитиме 6400 грн., в залежності від розряду складності робіт.

Наразі в стадії розробки проект автоматизованої системи управління усіма закупівлями, що здійснює Компанія. Вже в першому кварталі 2017 року ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» вийде на централізований єдиний контроль закупівель усіх 400 філій. Вона також включає в себе електронний документообіг, бухгалтерський облік, контроль за запасами матеріалів, тощо.

Володимир Гройсман доручив збільшити ресурс на придбання нової техніки для зимового прибирання на 500 млн. грн. на додаток до 250 млн. грн. вже передбачених. Також у 2017 році планується збільшити обсяги робіт не тільки на замовлення Укравтодору, а й за кошти місцевого бюджету та сторонніх замовлень.